Dom
Tutaj jesteś

Inspirujące i kreatywne pomysły na urodziny dla każdego.

30 września 2020 Dom


Czasami w życiu każdego z nas przychodzi taki moment, że nie mamy pomysłu na prezent dla dziecka, czy innej bliskiej nam osoby. W takim przypadku z pomocą przychodzą nam kreatywne prezenty, które możemy stworzyć sami lub zakupić w różnej cenie.

Kreatywne prezenty na urodziny dedykowane dla dwojga.

Prezenty dla par są idealnym pomysłem jeżeli chcemy zrobić niespodziankę naszej drugiej połówce lub po prostu podarować rodzicom czy znajomym. Do wyboru mamy naprawdę szereg możliwości takich jak: wieczór w kinie, sesja zdjęciowa, kurs tańca czy intymna sesja fotograficzna. Dobrym pomysłem na prezent jest również, kolacja w teatrze wraz ze spektaklem. Wszystkie wymienione tutaj propozycje kosztują mniej niż 200zł a jednak bardzo różnią się od tradycyjnych prezentów urodzinowych. Dla bardziej wymagających polecane są romantyczne weekendy w spa, które posiadają wiele atrakcji wliczonych w cenę.
Aby zrealizować któryś z dostępnych pomysłów należy na odpowiedniej stronie internetowej wykupić voucher i podarować go w prezencie. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie propozycje a jest ich bardzo wiele dostępne są w wybranym mieście, dlatego warto jest zwrócić na to uwagę.

Kreatywne podarunki dla niej i dla niego.

Do najbardziej ciekawych pomysłów na prezent dla kobiet możemy zaliczyć: porady ze stylistą, indywidualne lekcje tańca, kurs szycia, zakupy ze stylistą, vouchery na biżuterię artystyczną, indywidualna nauka fotografowania oraz lekcje Pole dance. Dla bardziej dojrzałych kobiet świetnym pomysłem jest wycieczka np. do Norwegii w cenie ok. 400zł.
Również dla mężczyzn znajdzie się wiele interesujących propozycji jak np.: wycieczka po świecie wirtualnej rzeczywistości, voucher do studia tatuażu, warsztaty stolarskie, voucher na przejazd sportowym samochodem, jak również różnego rodzaju kursy czy lekcje indywidualne.

Wymarzone prezenty dla dzieci

Jak wiadomo maluchy bardzo cieszą się z zabawek, jednak wybór kreatywnego prezentu dopiero sprawi im prawdziwą frajdę. Dla młodszych dzieci polecane są karnety na sale zabaw czy trampoliny. Dobrym pomysłem jest także park linowy lub warsztaty kreatywne, dając dziecku prezent tego typu możemy zaszczepić w nim np.: chęć kontynuowania nauki tańca. Starsze dzieci na pewno będą zadowolone z sesji zdjęciowej, wstępu do strefy gier, lekcji stylizacji czy indywidualnej lekcji gry na ulubionym instrumencie. Jeżeli nasze dziecko lubi ćwiczyć warto jest zafundować mu karnet na siłownię lub zapłacić za lekcje z trenerem personalnym.

Oprócz wyżej wymienionych pomysłów bardzo dobrze sprawdzają się również ręcznie robione prezenty. Pomysłów na taki prezent jest naprawdę mnóstwo jak np.: ręcznie robione etui do telefonu, ręcznie pomalowana koszulka czy skarbonka własnej roboty. Tak naprawdę kreatywny prezent zależy tylko od naszych chęci i pomysłu.

Znaki drogowe informacyjne

Redakcja artoo.pl

Nasz portal to miejsce, gdzie moda, lifestyle, wnętrza i praca łączą się, oferując czytelnikom inspirujące treści i praktyczne wskazówki z różnych obszarów życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

sypialnia a salon