artoo.pl

Blog ogólnotematyczny

Lifestyle Moda Zakupy

Efektywne stylizacje z bufiastymi rękawami

Z całą pewnością każda kobieta pragnie na co dzień się w bardzo dobry sposób prezentować. W tym celu powinna do siebie dobrać odpowiedni rodzaj garderoby, ponieważ jest to najlepsze rozwiązanie. W ostatnich latach bardzo popularne stały się wszelkiego rodzaju bufiaste rękawy. Warto dowiedzieć się o nich czegoś więcej, a także poznać podstawowe sposoby na efektywne stylizacje.

Stylizacja retro

Bardzo dobrym rozwiązaniem na stylizację z bufiastymi rękawami będzie wykorzystanie stylu retro. Warto założyć elegancją bluzkę, która posiada bufiaste rękawy, a także dobrać do niej odpowiedni rodzaj spodni. Idealnym wyborem będą klasyczne jeansy, które z całą pewnością będą się fantastycznie prezentować w wielu zróżnicowanych stylizacjach. Koszule z bufkami mogą mieć dekolt w dość różnych kształtach. Wśród nich dużą popularnością cieszy się dekolt w kształcie karo i jest to doskonały wybór dla wielu kobiet, które lubią eksperymentować z modą.

Sukienka z bufkami

Fantastycznym wyborem na wykonanie stylizacji z bufkami będzie także atrakcyjna sukienka, która będzie posiadała ten dodatkowy element. W ostatnich latach szczególną popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju długie sukienki, dlatego będzie to idealne rozwiązanie dla wielu kobiet. Sukienka typu maxi z bufkami bardzo dobrze sprawdzi się w szczególności wśród wysokich kobiet, które cenią sobie klasyczną elegancję. Tego rodzaju strój może występować w bardzo wielu wariantach kolorystycznych, które zależne są od naszych indywidualnych preferencji orz gustu.

Sweter z bufkami

Idealnym rozwiązaniem będzie także wybranie swetra z bufkami. Wybór ten jest bardzo dobry w szczególności podczas chłodnych pór w trakcie roku, ponieważ sweter na pewno zapewni każdej kobiecie odpowiedni komfort termiczny. Tego rodzaju element garderoby z powodzeniem można komponować z bardzo wieloma strojami, zarówno spodniami jak i spódnicami czy sukienkami. Wybór swetra z bufiastymi rękawami na pewno będzie dobrą decyzją dla wielu kobiet.

Jak nosić bufiaste rękawy?

Z całą pewnością można stwierdzić, że bufiaste rękawy z powodzeniem można komponować z bardzo wieloma elementami garderoby. W optyczny sposób powiększają one ramiona, dlatego pozostałe elementy stylizacji również powinny zostać dobrze dopasowane. Bufiaste rękawy dość dobrze prezentują się z dopasowanymi spodniami, na przykład grubym legginsami lub też szortami. Mają one bardzo szerokie możliwości zastosowania, ponieważ można nosić je zarówno podczas wykonywania codziennych czynności, jak i na przykład do pracy.